O nas

Sprawdź Nasze Ceny!

Lawyer Line zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej przy wykorzystaniu najnowszych kanałów komunikacji.

Nasza skuteczność sięga aż 95% załatwionych spraw w każdej dziedzinie naszej działalności. Wybieramy dla naszych Klientów najszybsze i najtańsze rozwiązania. Nasz sukces składa się z sumy liczb pozytywnie załatwionych spraw naszych Klientów.

Specjalizujemy się w:

 • Prawie własności intelektualnej.
 • Obsłudze spółek prawa handlowego.
 • Zakładaniu fundacji, stowarzyszeń, spółek.
 • Przekształceniach podmiotów gospodarczych.
 • Likwidacji spółek, fundacji i stowarzyszeń.
 • Uzyskiwaniu i zmianie koncesji na obrót paliwami ciekłymi.

Nasza Skuteczność

Znaki towarowe

0%

Wzory Przemysłowe

0%

Koncesje OPC

0%

Dlaczego Lawyeline?

Oferujemy pomoc na każdym etapie postępowania.

Z Lawyer Line nigdy nie zostaniesz sam. Nasza pomoc nie kończy się na schematycznym wykonaniu zlecenia. Jesteśmy z Tobą po to by ułatwić Ci przejście przez cały proces aż do celu w sposób sprawny i nieskomplikowany. Zapewniamy stały i bezpośredni kontakt.

Doświadczeni praktycy znajdą dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Posiadamy doświadczony zespół, który dzięki swojej praktyce, znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które jednocześnie wygeneruje możliwie najniższe koszty, również w zakresie kosztów usług Lawyer Line.

Nasi klienci zostają z nami na stałe.

W Lawyer Line cenimy sobie kontakt z klientem. Większość z nich zostaje z nami na stałe by realizować długoterminowe projekty. Jest to dowód na to, że współpraca z nami łączy sukces z przyjemną atmosferą.

Agnieszka Nowosielska

Dyrektor działu prawnego

Radca prawny z 10 letnim doświadczeniem ze specjalizacją w prawie spółek handlowych, prawie autorskim, marketingu oraz własności intelektualnej – profesjonalny pełnomocnik EUIPO nr 76988.

Andrzej Kosiński

Account Manager

Odpowiedzialny za budowanie oraz pielęgnowanie długoterminowych relacji, sprawuje profesjonalną opiekę nad klientami, którzy korzystają z usług firmy. Dodatkowo tworzy spersonalizowane oferty handlowe dopasowane do potrzeb klienta.

Michał Witczak

Prezes Zarządu

Prezes i prawnik z wieloletnim doświadczeniem.

Odpowiedzialny za opiekę nad kluczowymi partnerami.

Nasz Zespół

Poznaj nasz zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem!

Lawyerline to skuteczni specjaliści, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie w swojej dziedzinie. Warto postawić na Nas!

0

Lat doświadczenia

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Załatwionych spraw

0 +

Zarejestrowane znaki

F.H.U. "Komunalka" Stacja Paliw Maciej Błaszczyk

Lawyer Line sp. z o.o. doradza mi w sprawach związanych z obrotem paliwami ciekłymi. Skutecznie i szybko pomogli mi uzyskać koncesję na obrót paliwami ciekłymi na prowadzoną przeze mnie stację paliw.

"Olosport" Paweł Węclewski

Prawnicy z Lawyer Line są skutecznymi doradcami prowadzącymi sprawy przy zachowaniu najwyższej staranności i z dużym zaangażowaniem. Osoby te posiadają ponadto wiedzę merytoryczną dotyczącą ochrony własności przemysłowej, w tym w szczególności w zakresie rejestracji znaków towarowych i ich późniejszej ochrony.

"Gym Team" Renata Nowak

Polecam Lawyer Line sp. z o.o. do współpracy, szczególe w zakresie spraw związanych z ochroną znaków towarowych. Szybkie działanie, profesjonalne podejście i niezwykle merytoryczne zajęcie się sprawą. Dziękuje za pomoc, Gym Team Renata Nowak

  Opinie Klientów

  Nasz sukces składa się z sumy liczb pozytywnie załatwionych spraw naszych Klientów.

  Właśnie dlatego tak ważnym aspektem są recenzje, które tworzycie by wyrazić swoją opinię. W ten sposób pomagacie ulepszać jakość świadczonych usług i motywujecie zespół Lawyer Line do ciągłego rozwoju!