Nasz Zespół Ekspertów

Poznaj Nasz Zespół

Stoimy na straży Twoich interesów.

W zespole Lawyer Line znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: bezpośredni kontakt, specjalistyczną wiedzę, ciągły monitoring przebiegu sprawy, wsparcie techniczne, praktyczne rady bazujące na wieloletnim doświadczeniu, a wszystko to oparte na profesjonalnych warunkach i przyjaznej atmosferze.


Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.


Duża różnorodność prowadzonych przez nas spraw sprawiła, że mamy również doświadczenie w outsourcingu, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie postępowania i nigdy nie zostaniesz sam.

Michał Witczak

michał witczak
Prezes Zarządu
11 lat doświadczenia
Prawo paliwowe
Prawo Cywilne

Prawnik w wieloletnim doświadczeniem. W firmie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi partnerami. Czuwa nad realizacją projektów, źródło wszelkich innowacji z nastawieniem pro klienckim.

Prywatnie blisko związany z rakietą do squasha, czas wolny najchętniej spędza z dobrym winem i  książką w towarzystwie swoich dwóch bengali.

Agnieszka Nowosielska

agnieszka nowosielska
Dyrektor Działu Prawnego
10 lat doświadczenia
Prawo spółek handlowych
Koncesje OPC
Własność Intelektualna
Radca prawny z 10 letnim doświadczeniem ze specjalizacją w prawie energetycznym (postępowania przed URE), prawie spółek handlowych, prawie autorskim, marketingu oraz własności intelektualnej - profesjonalny pełnomocnik EUIPO nr 76988.

Prowadzi najbardziej skomplikowane projekty związane z ochroną danych osobowych, przekształceniem podmiotów gospodarczych oraz posiada ekstensywne doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych.

Prywatnie, pasjonatka morza i żeglarstwa z marzeniem, by opłynąć świat.

Andrzej Kosiński

Account Manager
15 lat doświadczenia
Relacje biznesowe
Rynki Finansowe
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz specjalista rynków finansowych [trader] z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Jest odpowiedzialny za budowanie oraz pielęgnowanie długoterminowych relacji, sprawuje profesjonalną opiekę nad klientami, którzy korzystają z usług firmy. Dodatkowo tworzy spersonalizowane oferty handlowe dopasowane do potrzeb klienta.

Prywatnie, poza śledzeniem rynków finansowych pasjonuje się produkcją muzyki elektronicznej.

Marta Pyrzyńska

Marta Pyrzyńska
Specjalistka ds. relacji z klientem
6 lat doświadczenia
Relacje biznesowe
Komunikacja
Posiada ponad 6 letnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na każdym etapie sprzedaży.

Doskonała znajomość oferowanych usług, kreatywność i client-oriented attitude gwarantują najwyższą jakość współpracy. Specjalistka w komunikacji nastawiona na rozwój i efektywną realizację powierzonych spraw.

Prywatnie, bardzo wysoko ceni dobrą powieść, dojrzałe chardonnay oraz kino europejskie.

Anna Dągielska

Marta Pyrzyńska
TRENER
ponad 25 lat doświadczenia
Marketing
Relacje z klientami
Konsultant biznesowy, expert w zakresie sprzedaży i marketingu. Związana z branżą od 1996 r.

Doświadczenie zdobywała w czasie pracy zawodowej zajmując kierownicze stanowiska ds. marketingu jak również kończąc wielu kursów i szkoleń dzięki którym nabywała nową wiedze i umiejętności, które chce teraz przekazać innym. Dotychczasowa praca zawodowa pozwoliła na rozwinięcie kompetencji marketingowych w zakresie pozyskiwania i nawiązywania długotrwałych relacji z klientami.

Radomir Kordek

Trener
20 lat doświadczenia
Relacje biznesowe
marketing
Doradca biznesowy specjalizujący się w zakresie planowania strategicznego, ekspert w dziedzinie zarządzania, komunikacji i marketingu.

Od ponad 20 lat aktywny w zarządzaniu oraz działalności sprzedażowej, a także wdrażania nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które skutecznie zwiększają efektywność prowadzonych działań przedsiębiorstw. Prowadził wiele zamkniętych warsztatów w firmach szczególnie podnoszących efektywność w aspekcie marketingu i zarządzania relacjami z klientami, dodatkowo bezpośrednio pracuje z managerami nad ich wdrożeniem oraz mierzalnym wzroście jakości wykonywanych przez nich działań.

Vanessa Mia Musielak

Specjalistka ds. organizacyjno-prawnych
6 lat doświadczenia
Administracja firmy
identyfikacja wizualna
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej, studentka prawa, w pracy odpowiedzialna za organizację i komunikację. Dzięki swojej wszechstronnej wiedzy dotyczącej ofert i struktury firmy, nadaje jej skutecznej funkcjonalności.

Czuwa nad przepływem informacji i przebiegiem postępowań by zapewnić najwyższą jakość usług. Dba o identyfikację wizualną firmy.

Prywatnie artystyczna dusza, pasjonatka muzyki ze szczególną słabością do funky&disco.