Nasz Zespół Ekspertów

Poznaj Nasz Zespół

Stoimy na straży Twoich interesów.

W zespole Lawyer Line znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: bezpośredni kontakt, specjalistyczną wiedzę, ciągły monitoring przebiegu sprawy, wsparcie techniczne, praktyczne rady bazujące na wieloletnim doświadczeniu, a wszystko to oparte na profesjonalnych warunkach i przyjaznej atmosferze.


Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.


Duża różnorodność prowadzonych przez nas spraw sprawiła, że mamy również doświadczenie w outsourcingu, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie postępowania i nigdy nie zostaniesz sam.

Michał Witczak

michał witczak
Prezes Zarządu
11 lat doświadczenia
Prawo paliwowe
Prawo Cywilne

Prawnik w wieloletnim doświadczeniem. W firmie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi partnerami. Czuwa nad realizacją projektów, źródło wszelkich innowacji z nastawieniem pro klienckim.

Prywatnie blisko związany z rakietą do squasha, czas wolny najchętniej spędza z dobrym winem i  książką w towarzystwie swoich dwóch bengali.

Agnieszka Nowosielska

agnieszka nowosielska
Dyrektor Działu Prawnego
10 lat doświadczenia
Prawo spółek handlowych
Koncesje OPC
Własność Intelektualna
Radca prawny z 10 letnim doświadczeniem ze specjalizacją w prawie energetycznym (postępowania przed URE), prawie spółek handlowych, prawie autorskim, marketingu oraz własności intelektualnej - profesjonalny pełnomocnik EUIPO nr 76988.

Prowadzi najbardziej skomplikowane projekty związane z ochroną danych osobowych, przekształceniem podmiotów gospodarczych oraz posiada ekstensywne doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych.

Prywatnie, pasjonatka morza i żeglarstwa z marzeniem, by opłynąć świat.

Andrzej Kosiński

Account Manager
15 lat doświadczenia
Relacje biznesowe
Rynki Finansowe
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz specjalista rynków finansowych [trader] z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Jest odpowiedzialny za budowanie oraz pielęgnowanie długoterminowych relacji, sprawuje profesjonalną opiekę nad klientami, którzy korzystają z usług firmy. Dodatkowo tworzy spersonalizowane oferty handlowe dopasowane do potrzeb klienta.

Prywatnie, poza śledzeniem rynków finansowych pasjonuje się produkcją muzyki elektronicznej.

Marta Pyrzyńska

Marta Pyrzyńska
Specjalistka ds. relacji z klientem
6 lat doświadczenia
Relacje biznesowe
Komunikacja
Posiada ponad 6 letnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na każdym etapie sprzedaży.

Doskonała znajomość oferowanych usług, kreatywność i client-oriented attitude gwarantują najwyższą jakość współpracy. Specjalistka w komunikacji nastawiona na rozwój i efektywną realizację powierzonych spraw.

Prywatnie, bardzo wysoko ceni dobrą powieść, dojrzałe chardonnay oraz kino europejskie.

Anna Dągielska

Marta Pyrzyńska
TRENER
ponad 25 lat doświadczenia
Marketing
Relacje z klientami
Konsultant biznesowy, expert w zakresie sprzedaży i marketingu. Związana z branżą od 1996 r.

Doświadczenie zdobywała w czasie pracy zawodowej zajmując kierownicze stanowiska ds. marketingu jak również kończąc wielu kursów i szkoleń dzięki którym nabywała nową wiedze i umiejętności, które chce teraz przekazać innym. Dotychczasowa praca zawodowa pozwoliła na rozwinięcie kompetencji marketingowych w zakresie pozyskiwania i nawiązywania długotrwałych relacji z klientami.

Kamila Iwasieczko

Marta Pyrzyńska
Obsługa klienta
Sprzedaż usług
Relacje z klientami
Specjalistka. ds. sprzedaży i relacji z klientem
Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z 7 letnim doświadczeniem w sprzedaży zarówno usług jak i nieruchomości. Wszechstronna w obsłudze klienta, swoje podejście opiera przede wszystkim na zrozumieniu jego potrzeb.
To ona na pierwszej linii frontu dokłada wszelkich starań by dobierać najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów.
Prywatnie uwielbia podróżować zarówno w dalsze zakątki świata, jak i te bliższe, a czas wolny chętnie spędza w kinie lub przy książce.

Radomir Kordek

Trener
20 lat doświadczenia
Relacje biznesowe
marketing
Doradca biznesowy specjalizujący się w zakresie planowania strategicznego, ekspert w dziedzinie zarządzania, komunikacji i marketingu.

Od ponad 20 lat aktywny w zarządzaniu oraz działalności sprzedażowej, a także wdrażania nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które skutecznie zwiększają efektywność prowadzonych działań przedsiębiorstw. Prowadził wiele zamkniętych warsztatów w firmach szczególnie podnoszących efektywność w aspekcie marketingu i zarządzania relacjami z klientami, dodatkowo bezpośrednio pracuje z managerami nad ich wdrożeniem oraz mierzalnym wzroście jakości wykonywanych przez nich działań.

Vanessa Mia Musielak

Specjalistka ds. organizacyjno-prawnych
6 lat doświadczenia
Administracja firmy
identyfikacja wizualna
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej, studentka prawa, w pracy odpowiedzialna za organizację i komunikację. Dzięki swojej wszechstronnej wiedzy dotyczącej ofert i struktury firmy, nadaje jej skutecznej funkcjonalności.

Czuwa nad przepływem informacji i przebiegiem postępowań by zapewnić najwyższą jakość usług. Dba o identyfikację wizualną firmy.

Prywatnie artystyczna dusza, pasjonatka muzyki ze szczególną słabością do funky&disco.